Mixtape.
Alp Zey/Kariyer

Kariyer

KARİYER

Üniversite eğitimi mühendislik alanında tamamlayan Alp Zey, kariyerine , Çevre Yüksek Mühendisi olarak başladı. Mesleğini yaklaşık 15 ülkede uluslararası projelerde çalışarak devam etti. Ancak bu dönem öncesinde radyoculuk, tiyatro ve karikatüristlik gibi kısa dönemli çalışma deneyimleri de var.

Girişimci ve yenilikçi yapısı sonucu mühendislik kariyerini uluslararası bir firmada Genel Müdür Yardımcısı olarak sonlandıran Alp Zey mühendislik kariyeri boyunca İngilizce, İspanyolca ve Almanca dillerini öğrendi. Küçük yaşlardan gelen sanatsal ve yaratıcı yapısına en uygun alan olarak kurumsal iş hayatına nokta koyarak kendisine reklamcılığı seçti. Crena Works reklam ajansını 2011 yılında kurduktan sonra, bu alanla bağlantılı olarak, reklam ve dizi senaryo yazarlığı, reklam ve film yapımcılığı, dijital iletişim ve marka danışmanlığı gibi birçok dalda da çalışmalarını sürdürüyor.

Elbette sanatçı kimliği ile profesyonel olarak bestecilik, yorumculuk ve aranjörlük alanlarında da çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Şirketler