Mixtape.
Alp Zey/Genel /Alp Zey ”Her Şeyi Unut” Albüm Lansmanı @ Indigo – Taksim – İstanbul

Blog

Alp Zey ”Her Şeyi Unut” Albüm Lansmanı @ Indigo – Taksim – İstanbul

Sahnede: Alp Zey
Zaman: 30 Mart 2011 Çarşamba – 21:00
Mekan: Indigo – Taksim – İstanbul

Son yıllarda yapmış olduğu kaliteli dizi müzikleri ile de dikkat çeken Alp Zey’in Pop-Rock tarzındaki ilk albümü \”Her Şeyi Unut\”, 2011 Şubat ayının son haftası Noiseist Production etiketiyle yayınlandı.

Şarkılarında; özlenen sevgilileri, aşkın bizden çaldığı ve ruhumuzda kalan yalnızlığa dair HER ŞEYİ anlatan Alp Zey, güçlü ve cömert sözleriyle, geçmişe yolculuk yaptırıyor.Yaklaşık 1…5 yıldır gitar çalarak beste yapan ve bugüne kadar bilinen bir çok mekanda sayısız konser veren Alp, albümündeki 9 şarkıyı, söz ve müziğini kendi yapmış olduğu onlarca şarkı arasından seçti. 12 aylık bir süreçte tamamlanan albümün aranje, kayıt ve mixleri, Shaft Music tarafından masteringi ise Noiseist (Çağan Tunalı) tarafından yapıldı.

Müziğin yanı sıra, üniversite öncesi Adana’daki ilk Türkçe Rock radyo programını hazırladı ve sundu. Çevre Mühendisliği eğitimine devam ettiği yıllarda; tiyatro eğitimi, şan dersleri aldı ve bir yandan da çeşitli dergi ve gazetelerde karikatür çizmeye başladı. Bir çok sanat dalıyla iç içe olan Alp Zey’in en büyük tutkusu her zaman müzik oldu!. Albümün ilk videoklibi ‘Kal Dedim’ adlı şarkıya çekildi. Yönetmenliğini Barış Kırımşelioğlu, görüntü yönetmenliğini ise Can Sarcan’ın yaptığı klipte 70 kişi rol aldı. 20 saat süren çekimler İstanbul’un değişik mekanlarında gerçekleştirildi.

Kaynak : https://www.garaj.org/haber/27730/alp-zey-her-seyi-unut-album-lansmani-indigo-taksim-istanbul

Yorum Yapılmamış

Yorum Yapın